NASZA OFERTA WYCIECZKOWA

 • 3 DNIOWA WYCIECZKA BUDAPESZT – GODOLLO – SZENTENDRE!

  3 DNIOWA WYCIECZKA BUDAPESZT – GODOLLO – SZENTENDRE!

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z NOWĄ ofertą wycieczki na Węgry – opracowanej we współpracy z B.U.T HUNGARO-TOUR.Czytaj więcej »
 • BAWARIA + SALZBURG

  BAWARIA + SALZBURG

  Podczas wycieczki odkryjemy wiele zaskakująco pięknych miejsc ponieważ Bawaria jest rajskim zakątkiem pełnym baśniowych zamków i pałaców położonych wśród szczytów zapierających dech w piersiach Alp.Czytaj więcej »
 • ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK – BAŁKAŃSKIE PERŁY

  ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK – BAŁKAŃSKIE PERŁY

  Zapraszamy do odkrycia niezwykle pięknych i ciekawych regionów EUROPY które bez wątpienia zasługują na miano "PEREŁ BAŁKANÓW". Przedstawiamy Państwu program wczasów z wycieczkami do pereł Chorwacji, Czarnogóry oraz Bośni i Hercegowiny…Czytaj więcej »
 • WĘGRY – HAJDUSZOBOSZLO

  WĘGRY – HAJDUSZOBOSZLO

  Hajduszoboszlo to miasto położone w północno-wschodniej części Wielkiej Niziny Węgierskiej, w odległości 200 km od Budapesztu. To idealne miejsce do wypoczynku z rodziną oraz dla osób chcących naładować akumulatory i nabrać sił. Hajduszoboszlo swoje walory uzdrowiskowe zawdzięcza wodzie dlatego też powstał tam największy w Europie kompleks basenów z których od wielu lat słynie miasto.Czytaj więcej »